  SRP1270-1R5M Datasheet PDF File
CENTRAL TECHNOLOGIES
Description 1 ELEMENT, 2200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD