  SIS104RN-221 Datasheet PDF File
    TROMPETER ELECTRONICS INC
Part No. 305-0744-7-221 305-0744-3-221 305-0744-5-221
Description CABLE TERMINATED, FEMALE AND MALE, BNC, TWINAXIAL CONNECTOR, CRIMP, JACK
File Size 46.19K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    CM-1220 CM-1221
Bud Industries, Inc.
Part No. CM-1220 CM-1221
Description CABLE RING
File Size 31.26K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    555-8062 555-8062-221-M-00
WEARNES CAMBION LTD
CAMBION Electronic Components
Part No. 555-8062 555-8062-221-M-00
Description 1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Surface mount power inductors, 5mm
File Size 43.81K  /  2 Page
    4221-3 4221R-1 4221R-2 4221R-3 4221R-4
API Delevan
Part No. 4221-3 4221R-1 4221R-2 4221R-3 4221R-4
Description Surface Mount Filter Bead
    M-2212C
Molex Electronics Ltd.
Part No. M-2212C
Description InsulKrimp Quick Disconnect, Female, for 24-26 (0.20-0.12), Continuous MoldedStrip, Tab 6.35mm (.250) x 0.81mm
File Size 211.19K  /  2 Page
    M-2210T
Molex Electronics Ltd.
Part No. M-2210T
Description InsulKrimp Quick Disconnect, Female, for 24-26 (0.20-0.12), Mylar Tape, Tab4.75mm (.187) x 0.51mm (.020)