  RCP195DNP-222K Datasheet PDF File
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. HMJ212KB7222KDHT
Description Soft Termination MLCC for Automotive
File Size 390.49K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GRM022C81C222KE01L
Description Chip Multilayer Ceramic Capacitors for General Purpose
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    C0603X222K5RACTU
Kemet Corporation
Part No. C0603X222K5RACTU
Description Capacitor, Ceramic, SMD, MLCC, FT-CAP, Temp Stable, 2200 pF, /-10% Tol, 50V, X7R, 0603 (1608 metric)