  PIC16F010-EST Datasheet PDF File
    EST568M016AM3AA
Kemet Corporation
Part No. EST568M016AM3AA
Description Aluminum Electrolytic, 105C LowZ, EST, 5600 uF, 20%, 16 V, -40/ 105C, Lead Spacing = 7.5mm