  NSZ451.25A Datasheet PDF File
    C0725A
General Cable Technologies Corporation
Part No. C0725A
Description COMPUTER CABLE
File Size 75.62K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85