  LTB50-C700 Datasheet PDF File
NIC-Components Corp.
Description Surface Mount Varistor Array
File Size 93.03K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CDC7005ZVA
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Comchip Technology
Description Halogen Free Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes, P-PPM=5000Watts, V-RWM=100V, Tolerance=5%
Halogen Free Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes, P-PPM=5000Watts, V-RWM=11V, Tolerance=5%
Halogen Free Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes, P-PPM=5000Watts, V-RWM=110V, Tolerance=5%
Halogen Free Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes, P-PPM=5000Watts, V-RWM=120V, Tolerance=5%
Halogen Free Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes, P-PPM=5000Watts, V-RWM=75V, Tolerance=5%
Halogen Free Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes, P-PPM=5000Watts, V-RWM=78V, Tolerance=5%
Halogen Free Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes, P-PPM=5000Watts, V-RWM=70V, Tolerance=5%
Halogen Free Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes, P-PPM=5000Watts, V-RWM=40V, Tolerance=5%
Halogen Free Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes, P-PPM=5000Watts, V-RWM=13V, Tolerance=5%