  LD1580K7-33R Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
Description RESISTOR, METAL GLAZE/THICK FILM, 20 W, 1 %, 100 ppm, 33 ohm, SURFACE MOUNT TO263, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL GLAZE/THICK FILM, 20 W, 5 %, 100 ppm, 33 ohm, SURFACE MOUNT TO263, ROHS COMPLIANT