  HY29F002TC-45E Datasheet PDF File
    ZXTC2045E6-15
Diodes Incorporated
Part No. ZXTC2045E6-15
Description 30V COMPLEMENTARY MEDIUM POWER TRANSISTOR IN SOT26
File Size 197.04K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    AGR21045EF
TriQuint Semiconductor
Part No. AGR21045EF
Description 45 W, 2.110 GHz-2.170 GHz, N-Channel E-Mode, Lateral MOSFET