  HMP1352BM-4R7 Datasheet PDF File
Cooper Bussmann, Inc.
List of Unclassifed Manufac...
Description Low-Profile Dual Winding Shielded Inductor/Transformer
File Size 357.19K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description Chip Inductor 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.047 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD