  GS816132D-250I Datasheet PDF File
GSI[GSI Technology]
Description 1M x 18, 512K x 36 18Mb Sync Burst SRAMs
File Size 438.21K  /  25 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. MSP430F4250IRGZT
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
GSI[GSI Technology]
Description 4M x 18, 2M x 36 72Mb S/DCD Sync Burst SRAMs
File Size 796.90K  /  32 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. MSP430FG4250IDLR
Tech specs
Official Product Page
GSI Technology
Description 18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM
File Size 832.70K  /  38 Page
Part No. ADS7250IRTER
Description SAR ADC, Dual, 750 kSPS, 12 Bit, Simultaneous Sampling 16-WQFN -40 to 125
Get Free Sample
GSI Technology
Description 133MHz 8.5ns 1M x 18 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
200MHz 6.5ns 1M x 18 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
150MHz 7.5ns 512K x 36 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
250MHz 5.5ns 1M x 18 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
225MHz 6ns 512K x 36 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
166MHz 7ns 1M x 18 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
200MHz 6.5ns 512K x 36 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
225MHz 6ns 1M x 18 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
133MHz 8.5ns 512K x 36 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
166MHz 7ns 512K x 36 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM
250MHz 5.5ns 512K x 36 18MB pipelined and flow through synchronous NBT SRAM