  EMK33H2H-4.9152M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC2600TTS-4.9152M
Description OSCILLATORS 100PPM -10 70 3.3V 4 4.9152MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 4.9152 MHz, LVCMOS OUTPUT