  EC3645ETTS-3.6864M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2525ETTTS-3.6864M
Description OSCILLATORS 25PPM -40 85 5.0V 4 3.6864MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 3.6864 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT