  E28F001BX-T120 Datasheet PDF File
    LBT12013
SIPAT Co,Ltd
Part No. LBT12013
Description SAW Filter Electrical Characteristic
File Size 42.00K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. HM2P07PDT120N9LF
Description Back Plane Connectors,2mm Hard Metric Series,Millipacs, Vertical Header, Type A with Peg 2.5mm, 110 Signal Pin, Press Fit Tail, 250 mating cycles and ROHS Compliant
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    LBT12020
SIPAT Co,Ltd
Part No. LBT12020
Description 120MHz SAW Filter 8MHz Bandwidth