  DS1859E-050R Datasheet PDF File
    MERITEK ELECTRONICS CORPORATION
MERITEK ELECTRONICS CORPORA...
MERITEK ELECTRONICS COR...
Description Polymeric PTC
File Size 379.65K  /  20 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LMG3411R050RWHR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Kemet Corporation
http://
Description LCD GRAPHIC MODULE 240X128 PIXEL
TVS UNIDIRECT 14V 400W SMA
INTELLIGENT DISP 4CHAR 5X5 HER
TANTALUM HERMETICALLY SEALED / AXIAL 钽密轴流
Connector assemblies, Outlet 钽密轴流
DISPLAY 7SEG 14.3MM 2DGT RED CA 钽密轴流
CABLE ASSEMBLY; C MALE TO C MALE; 50 OHM, RG400/U COAX, DOUBLE SHIELDED; 12" CABLE LENGTH 钽密轴流
PHASEO POWER SUPPLY 5VDC 4AMP 钽密轴流
TVS ZENER UNIDIRECT 400W 12V SMA 钽密轴流
TVS 400W 15V BIDIRECT SMA 钽密轴流