  CTLQ2220C-222M Datasheet PDF File
CENTRAL TECHNOLOGIES
Description 1 ELEMENT, 10000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 198.55K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6E3KJ222MA4B
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Coilcraft lnc.
Description SMT Power Inductors
File Size 193.46K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6E3KJ222MB4B
Tech specs
Official Product Page
    ABRACON[Abracon Corporation]
Description SURFACE-MOUNT POWER INDUCTORS
File Size 179.00K  /  1 Page
Part No. DE6E3KJ222MN4A
    Nichicon, Corp.
Description ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS 铝电解电容器
File Size 70.57K  /  2 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10033526-N3222MLF
Description MINI USB 2.0- B Type Receptacle conn. Right Angle Surface Mount Type
    Bourns Electronic Solut...
Description Shielded Power Inductors
   Shielded Power Inductors
Coilcraft lnc.
Description Shielded Power Inductors ?SER1052
TRACO Electronic AG
Description DC/DC Converters THI 2M Series, 2 Watt
File Size 127.78K  /  3 Page
API Delevan
Description 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.75 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.1 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.62 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0082 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.012 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD