  CTKC1008-100K Datasheet PDF File
Abracon, Corp.
ABRACON[Abracon Corporation]
Description 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
LOW PROFILE SHIELDED SMD POWER INDUCTORS
File Size 105.09K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Rochester Electronics LLC
Part No. 100331/VYA
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    GSI Technology, Inc.
Innovasic Semiconductor
Description 1 ELEMENT, 0.33 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.01 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR