  CTH8RF-104K Datasheet PDF File
Coilcraft lnc.
Coilcraft, Inc.
Description SMT Power Inductors
ME3215 Series Surface Mount Power Inductors 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
ME3215 Series Surface Mount Power Inductors 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
ME3215 Series Surface Mount Power Inductors 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 191.02K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GCM033C71A104KE02J
Description 0201 (0603M) X7S (EIA) 10Vdc 0.1μF±10%