  CTGS137F-221K Datasheet PDF File
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. UMK105B7221KV-F
Description    High Value Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type)
File Size 305.04K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ221KA4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. EMK042B7221KC-W
File Size 129.63K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ221KN4AE01J
Tech specs
Official Product Page
PREMO CORPORATION S.L
Description SMD Power Inductors Shielded High Current
File Size 845.01K  /  6 Page
Part No. DE6B3KJ221KB4BE01J
    BOURNS INC
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR