  CTGS137F-150M Datasheet PDF File
    MRF1150MB
Advanced Semiconductor
Part No. MRF1150MB
Description NPN SILICON RF POWER TRANSISTOR
From old datasheet system
File Size 14.74K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TLX9150M
Description Photorelay (MOSFET output), 1a, 900 V/0.05 A, 5000 Vrms, SO12L-T, Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Inchange Semiconductor ...
Part No. IIRFP150M
Description    N-Channel MOSFET Transistor
File Size 329.04K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    Allied Components Inter...
Description    Power Chip Inductors
File Size 323.57K  /  1 Page
    Abracon, Corp.
Description 1 ELEMENT, 2.2 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.3 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT