  CT0603PSF-223M Datasheet PDF File
Coilcraft lnc.
Description SMT Power Inductors ?DO1813H Series
File Size 297.90K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. MAX3223MDBREP
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Coilcraft lnc.
Description SMT Power Inductors
File Size 254.52K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Description    SMT Power Inductors ?SD54 Series
Description Shielded Power Inductors
    Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 390 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD