  CS321613-2R2K Datasheet PDF File
ABRACON[Abracon Corporation]
Description THROUGH-HOLE MOLDED SHIELDED INDUCTORS
File Size 104.79K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Allied Components International
Description Molded Chip Inductors
File Size 323.31K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    SAMWHA CAPACITOR GROUP
Description 1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD