  CI100505-22NJ Datasheet PDF File
ABC Taiwan Electronics Corp
http://
Description MULTILAYER CHIP INDUCTOR
File Size 148.63K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. DS160UP822NJXT
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
ABC Taiwan Electronics Corp
Description WOUND CHIP INDUCTOR
File Size 168.87K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. DS160UP822NJXR
Tech specs
Official Product Page
http://
ABC Taiwan Electronics ...
File Size 379.71K  /  5 Page
Part No. DS320PR822NJXT
Vishay Siliconix
Description Surface Mount, Multi Layer High Frequency Ceramic Inductor
File Size 64.17K  /  2 Page
Part No. DS320PR822NJXR
Johanson Technology Inc.
Johanson Technology Inc...
Description 1 ELEMENT, 0.001 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0012 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.022 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD