  CDRH58D14RHF-150MC Datasheet PDF File
    SUMIDA CORPORATION.
Sumida, Corp.
Description POWER INDUCTORS (SMD Type) 功率电感(贴片式
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 13 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 8.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 8.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 4.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 19 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 4.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 6.4 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD