  C1011-221K Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR