  BC808-25L Datasheet PDF File
Merrimac Industries, Inc.
Description Analog IC
I&Q NETWORKS
File Size 106.51K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bel Fuse, Inc.
Part No. VRPB-10C25L
Description NON-ISOLATED DC/DC CONVERTERS 3.3V Input / 0.9V - 2.5V Output / 10A 1-OUTPUT 25 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
NON-ISOLATED DC/DC CONVERTERS 3.3V Input / 0.9V - 2.5V Output / 10A 非隔离式DC / DC转换.3V输入/0.9V - 2.5V输出/ 10A