  AMT203-3000 Datasheet PDF File
    43000
Anaren Microwave
Part No. 43000
Description Power Dividers
File Size 151.82K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. CS-USBAM003.0-001
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. CDD-38-30003
Description ON-DELAY RELAY, DPDT, MOMENTARY, 0.125A (COIL), 24VDC (COIL), 3000mW (COIL), 10A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), 0.1-10s, SOCKET MOUNT