  1991-15R1 Datasheet PDF File
    PMC[PMC-Sierra, Inc]
Part No. 1991129 PM3386 PM3386-BI
Description DUAL GIGABIT ETHERNET CONTROLLER
From old datasheet system
File Size 2,348.92K  /  315 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. SFV15R-1STE1HLF
Description 0.50mm Flex Connector, SFV-R Series, 15 Position, Bottom Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Halogen Free, Lead Free.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    PMC[PMC-Sierra Inc]
Part No. 1991024 PM7384
Description Frame Engine and Data Link Manager
From old datasheet system
File Size 18.41K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. SLW15R-1C7BLF
Description 1.00mm Flex Connectors, SLW-R series, 15 Position, Side Entry ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal, Gold Plated Terminals
Tech specs
Official Product Page
    PMC-Sierra
Part No. 1991148 PM5365
Description VT/TU MAPPER AND M13 MULTIPLEXER
File Size 1,128.52K  /  244 Page
Part No. SLW15R-1C7LF
Description 1.00mm Flex Connectors, SLW-R series, 15 Position, Side Entry ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal, Lead-free