  1090AX1-28V Datasheet PDF File
    FM28V100-13
Cypress Semiconductor
Part No. FM28V100-13
Description 1Mbit Bytewide F-RAM Memory
File Size 318.51K  /  14 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85