  XFTPRH104-221M Datasheet PDF File
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. RTT-100V221MKMT-R5
Description VERTICAL CHIP TYPE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS[RTT]
File Size 245.90K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. RJMG221MR1170NR
Description RJMG, Input output Connectors, 1G 2x1 with leds
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    TOKO, Inc.
TOKO INC
Description Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
FIXED INDUCTORS FOR SURFACE MOUNTING 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
FIXED INDUCTORS FOR SURFACE MOUNTING 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD