  XFSDR74SH-150 Datasheet PDF File
    SAMTEC INC
Part No. CM-150-02-L-Q-397-8
Description 168 CONTACT(S), MALE, POWER CONNECTOR, SOLDER
File Size 761.86K  /  2 Page
HUA FENG CIRCUIT
    Samtec, Inc.
Part No. SQW-150-01-F-D-VS-LC
Description 2MM SOCKET STRIPS 100 CONTACT(S), FEMALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR, SURFACE MOUNT, SOCKET
File Size 234.33K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    IEC-C-3-150
Adam Technologies, Inc.
Part No. IEC-C-3-150
Description    909 Rahway Avenue
File Size 73.42K  /  1 Page
Part No. FSI-150-10-L-D-E-AD
Description 1mm SINGLE ELEMENT INTERFACE
File Size 564.65K  /  3 Page
    Samtec
Part No. TFM-150-XX
Description HEADER CONNECTOR
File Size 328.54K  /  1 Page
    F16-150
TRIAD MAGNETICS
Part No. F16-150
Description PC MOUNT : SPLIT PACK
    F16-150-C2
TRIAD MAGNETICS
Part No. F16-150-C2
Description CLASS 2/3 TRANSFORMER
Part No. 151-75-2 150-90-3 150-70-2
Description 0 MHz - 4000 MHz RF/MICROWAVE VARIABLE ATTENUATOR, 0.9 dB INSERTION LOSS-MAX
0 MHz - 18000 MHz RF/MICROWAVE VARIABLE ATTENUATOR, 1.6 dB INSERTION LOSS-MAX
File Size 299.80K  /  5 Page
    CPE-150
CUI INC,
Part No. CPE-150
Description piezo audio transducer
File Size 208.79K  /  5 Page
    Mean Well Enterprises C...
Part No. HEP-150 HEP-150-12-A
Description 150W Single Output Switching Power Supply