  XFEB2011209-221 Datasheet PDF File
    GOWANDA ELECTRONICS CORP
Part No. DB1-123 DB1-122 DB1-221
Description 1 ELEMENT, 120 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR