  XFCDH115-331K Datasheet PDF File
    VISHAY THIN FILM
Description RC NETWORK, TAPPED FILTER NETWORK, 1W, 47ohm, 0.00008uF, SURFACE MOUNT, SOT-3
RC NETWORK, TAPPED FILTER NETWORK, 1W, 330ohm, 0.000047uF, SURFACE MOUNT, SOT-3
RC NETWORK, TAPPED FILTER NETWORK, 1W, 330ohm, 0.000068uF, SURFACE MOUNT, SOT-3
RC NETWORK, TAPPED FILTER NETWORK, 1W, 10ohm, 0.000068uF, SURFACE MOUNT, SOT-3