  VC0513-270 Datasheet PDF File
    ABRACON[Abracon Corporation]
Description 1 ELEMENT, 75 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
POWER INDUCTORS
1 ELEMENT, 300 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR