  TEP100-2415 Datasheet PDF File
RECOM Electronic GmbH
RECOM Power Inc.
RECOM[Recom International Power]
Description 50 Watt Single Output 50瓦单输出
File Size 91.75K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76342-415LF
Description Dubox®, Board To Board Connector, Receptacle, Vertical, Through Hole, Top Entry, Double Row , 30 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch