  TD3-15S4805 Datasheet PDF File
    STD3NM60
STMicroelectronics
Part No. STD3NM60
Description N-CHANNEL MOSFET
File Size 467.44K  /  12 Page
HUA FENG CIRCUIT
    SamHop Microelectronics...
Part No. STD3055L
Description    N-Channel Logic Level E nhancement Mode F ield E ffect Transistor
File Size 743.77K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
    MOTOROLA INC
Part No. MTD3055V-T4
Description 12 A, 60 V, 0.15 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET