  SMDD-200H Datasheet PDF File
FCI connector
Description BERGSTIK II HEADER .100/2.54cc SR STRAIGHT
BERGSTIK II HEADER.100/2.54cc SR STRAIGHT
File Size 686.68K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68004-200H
Description 68004-200H-BERG 100CC SR STRA
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Fujitsu Component Limited.
Description 65nm CMOS Standard Cell
File Size 483.98K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 50351-5200HLF
Description High Pin Count, Backplane Connectors, Receptacle, Right Angle, Through Hole, 4 Row, Card Connector Style, 200 Positions, 0 Guide Pin, 2.54mm (0.100in) Pitch