  SIQ1048-1R8 Datasheet PDF File
    SAMWHA CAPACITOR GROUP
Part No. SFCB7050-7R51R8
Description 1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 74.97K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns, Inc.
Description Chip Inductor 1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Chip Inductor 1 ELEMENT, 1.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Chip Inductor 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Chip Inductor 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Chip Inductor 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Chip Inductor 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD