  NSZ451.25A Datasheet PDF File
    C0525A
General Cable Technologies Corporation
Part No. C0525A
Description Computer Cable
File Size 69.81K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85