  NSZ4150.15A Datasheet PDF File
    MXCOM
Part No. MX315A
Description CTCSS Encoder
File Size 107.25K  /  10 Page
Texas Instruments
Part No. TPS259824LNRGET
Description 15A, 2.7mΩ smart eFuse with accurate load current monitor and adjustable transient fault management
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    015AZ8.2Z
Toshiba Semiconductor
Part No. 015AZ8.2Z
Description Diode Silicon Epitaxial Planar Type
File Size 225.29K  /  6 Page
Texas Instruments
Part No. LM21215AMHE-1/NOPB
Description 2.95-5.5V, 15A, Voltage Mode Synchronous Buck Regulator with Frequency Synchronization 20-HTSSOP
Tech specs
Official Product Page
    Brooktree
Part No. BT815A
Description (BT815A - BT819A) Video Decoder
File Size 5,912.12K  /  100 Page
Part No. TPS22959DNYT
Description 5.5V, 15A, 4.4m&Omega; Load Switch with Quick Output Discharge 8-WSON -40 to 85