  MB81V16165A-60L Datasheet PDF File
    60LQ045-15
International Rectifier
Part No. 60LQ045-15
Description SCHOTTKY RECTIFIER
   SCHOTTKY RECTIFIER
File Size 105.40K  /  4 Page
HUA FENG CIRCUIT
    Sharp Corporation
SHARP[Sharp Electrionic Components]
Part No. IS1U60L IS1U60
Description Sensors with 1-Package Design of Remote Control Detecting Functions owing to OPIC
File Size 46.39K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
    IRF[International Rectifier]
Part No. 60LQ045
Description 60V 45A Hi-Rel Schottky Discrete Diode in a SMD-1 package
SCHOTTKY RECTIFIER
File Size 47.94K  /  4 Page
    Jiangsu Yutai Electroni...
Part No. SR1060L
Description 10 0A Surface Mount Schottky Barrier Rectifiers