  LH5164A-10LF Datasheet PDF File
ADPOW[Advanced Power Technology]
File Size 54.02K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 75168-101-10LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled header, Through Hole, Single Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.