  LD3870-15V Datasheet PDF File
EIC discrete Semiconductors
Description SILICON BRIDGE RECTIFIER
File Size 53.24K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. PGA2320IDW
Description +/-15V Stereo Audio Volume Control 16-SOIC -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    CYPRESS SEMICONDUCTOR CORP
Part No. CY7C1399-15VC
Description 32K X 8 CACHE SRAM, 15 ns, PDSO28
File Size 181.78K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. PGA2310UA
Tech specs
Official Product Page
YEONHO[YEONHO ELECTRONICS]
Description 3.96mm PITCH CONNECTOR
File Size 253.01K  /  1 Page
Part No. TPS62122DRVT
Description 15V, 75mA, 96% efficiency Step-Down Converter 6-WSON -40 to 85