  GSP2.9200.15 Datasheet PDF File
    BS-831 0192000001 192000001
Molex Electronics Ltd.
Part No. BS-831 0192000001 192000001
Description Avikrimp Seamless Butt Splice for 14-16 AWG Wire, Superduty
Avikrimp垄芒 Seamless Butt Splice for 14-16 AWG Wire, Superduty
File Size 106.62K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10114492-008LF
Description HPCE R/A REC 32P24S
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Weidmuller
Part No. 1638920000
Description BL 3.5/16/90 SN SW
File Size 84.65K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 10118192-0001LF
Description Micro USB, Input Output Connectors, B TYPE RECEPTACLE with flange
Tech specs
Official Product Page
Weidmuller
Part No. 1615920000
Description BL 3.5/16F SN SW
File Size 89.99K  /  5 Page
Description BergStik® 2.54mm, Board To Board, Vertical 2 Row Guide Pin Header 18 Positions 2.54mm Pitch 3.81um (150u\\.) Tin-Lead Mating plating.
Molex Electronics Ltd.
Description 1.27mm (.050) Pitch Compact PCI Slot, Board-to-Board Edge Card Connector,Vertical, Double-Sided, Dual Read-Out, Brown, with Plastic Peg, Gold (Au) Flash,Voltage 5V, 184 Circuits, Lead Free
Description Quickie® Slimline Header, Wire To Board, Through Hole, Vertical, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch