  EP1300TS-36.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EUCA13-5.000M-L
Description CRYSTALS 50/100 -40 85 13PF 5.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5 MHz