  EMK33H2H-4.9152M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK23G2H-4.9152M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 4.9152MHZ TS HCMOS 3.2X5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 4.9152 MHz, LVCMOS OUTPUT