  EMK13H2J-3.300M Datasheet PDF File
    ECLIPTEK CORP
Part No. EMK12H2H-93.300M
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 93.3 MHz, LVCMOS OUTPUT
File Size 166.19K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-10GSFPPLCL-000
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK13H2H-93.300M
Description OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 93.300MHZ TS HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 93.3 MHz, LVCMOS OUTPUT