  EM641FV8FT-12LF Datasheet PDF File
    TA75W01FUTE12LF
Toshiba Semiconductor
Part No. TA75W01FUTE12LF
Description Dual Operational Amplifier
File Size 231.64K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76384-312LF
Description Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    PIC12LF1840T48A
Microchip Technology
Part No. PIC12LF1840T48A
Description PIC12LF1840T48A Product Brief
File Size 247.94K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 77317-404-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 12 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,