  EM640FV16FT-12LF Datasheet PDF File
    TC7WZ74FUTE12LF
Toshiba Semiconductor
Part No. TC7WZ74FUTE12LF
Description D-Type Flip Flop with Preset and Clear
File Size 176.67K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76384-312LF
Description Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    TC7W241FUTE12LF
Toshiba Semiconductor
Part No. TC7W241FUTE12LF
Description TOSHIBA CMOS Digital Integrated Circuit Silicon Monolithic
File Size 132.21K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 77317-404-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 12 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,