  EM620FV8FT-12LF Datasheet PDF File
    TC7WZ74FUTE12LF
Toshiba Semiconductor
Part No. TC7WZ74FUTE12LF
Description D-Type Flip Flop with Preset and Clear
File Size 176.67K  /  7 Page
Part No. 76384-312LF
Description Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
HUA FENG CIRCUIT
    TC7W241FUTE12LF
Toshiba Semiconductor
Part No. TC7W241FUTE12LF
Description TOSHIBA CMOS Digital Integrated Circuit Silicon Monolithic
File Size 132.21K  /  6 Page
Part No. 77317-404-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 12 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,