  EC1210A-1R2 Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
Part No. SDR0604-1R2M
Description MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTOR 1 ELEMENT, 1.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 188.96K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    PSMN1R2-25YL
NXP Semiconductors N.V.
Part No. PSMN1R2-25YL
Description N-channel 25 V 1.2 m logic level MOSFET in LFPAK
N-channel 25 V 1.2 mΩ logic level MOSFET in LFPAK